Publikuar: Korr 04 2022 09:27

KREVAT I RI KUNDRA REFLUKSIT 30% SKONTO

EUR

EUR
Publikuar: Korr 04 09:27
Shikime: 680
MOS E HUMBNI KËTË SUPER OKAZION;

SA KA MBERRITUR NGA JASHTË KREVAT PORTABËL KUNDRA REFLUKSIT TË BEBES TUAJ

NDRYSHE QUHET ÇERDHE SUEDEZE / KREVAT PORTATIV PËR BEBAT 0-10 MUAJSH.

VEÇORIA KRYESORE: KUNDËR REFLUKSIT TË BEBES TUAJ. IDEAL DHE I VETMI NË SHQIPËRI NGA KY LLOJ.


FRINGO I RI.

ÇMIMI I SHITJES SUPER OKAZION nga 49 EURO, e merrni vetëm për 35 EURO


Personi Kontaktit: GENA
Kontakt: +355682896707
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
680
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682896707

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione