Publikuar: Maj 18 2022 09:34

12 ora me kart telefoni vetem 30euro

EUR

EUR
Publikuar: Maj 18 09:34
Shikime: 2
shiten 8 ora akull te reja.5 nuk kan bateri,2 nuk kan karikues jan te apple si model dhe 1eshte ne gjendje pune.jan te pa perdorura fare 8 ora ,dy te tjera jan si byzyly,dy jan si apple ne gjendje pune.cmim i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684276050

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione