Publikuar: Dhj 09 2016 08:40

Rroba per femije+kangur +kosh

LEK

Publikuar: Dhj 09 08:40
Shikime: 30
Shiten rroba te ndryshme per femije deri ne 6 muajsh, vajze. Nje kangur, nje kosh, kepuc,puder etj.Shiten per arsye mosperdorimi. Te gjitha te ardhura nga greqia dhe anglia.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
30
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696728473

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione