Publikuar: Tet 12 2021 09:10

ATLETE NIKE PER DJEM OSE VAJZA

LEK

Publikuar: Tet 12 09:10
Shikime: 49
SHES 1 PALE ATLETE NIKE PER DJEM OSE VAJZA.
JANE TE FIRMES NIKE, TE ARDHURA NGA JASHTE.
NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SHUME TE NGROHTA.
ATLETET JANE NGJYRE TE KUQE ME GRI, JANE NR 28.5
ATLETET KUSHTOJNE 1,800 LEK.
JAM NE DURRES
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
49
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione