Karroc per femije

300 EUR

Shitet nga: Ardian 07 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Karroc per femije me gjith setin per transport dhe shetitje te femijes . Te markes prestigjose chicco
Leaflet
Në fillim