Publikuar: Korr 08 2022 07:29

Tavoline ushqimi per femije

LEK

Publikuar: Korr 08 07:29
Shikime: 130
Shitet tavoline ushqimi per femije ne gjendje te mire ,pak e perdorur , per vajza , tavolina ka mekanizmat qe pershtaten sipas gjatesise dhe moshes se femijes .
Mund te perdoret per moshen 6muaj - 2vjec .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
130
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione