Publikuar: Maj 30 2022 10:48

Shitet krevat portativ i markes Chicco Next To Me Air

LEK

Publikuar: Maj 30 10:48
Shikime: 67
Shitet krevat portativ blere ne Dyqani i Chicco's ne Bllok.

Next To Me Air eshte krevati portativ perfekt per te sapolindurin tuaj deri ne muajin e 6 per ta mbajtur prane vetes.

Me rrjete per ajrosje maksimale dhe per ta pare bebin tuaj.

Mbyllet shume lehte dhe mund te futet ne cante udhetimi.

Femija im e ka perdorur deri ne muajin e 6 ishte 10kg , 72cm.

Shitet 120 mije leke të vjetra.

Kontaktoni per me shume foto.

Vendodhja: Liqeni Artificial
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
67
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694795718

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione