Publikuar: Qer 20 2022 10:19

Shiten Krevate dhe Pajisje per Bebe 0-5vjec (te perdorura)

LEK

LEK
Publikuar: Qer 20 10:19
Shikime: 675
Shiten pajisjet per bebe 0-5 vjec te perdorura ne gjendje shume te mire:

- Krevat per Bebe 120x60cm Lorelli (ne gjendje te mire), me dy nivele. Niveli pare per beben 0-6muaj dhe niveli dyte per femijen 6-muaj deri ne 4 ose 5 vjec, te pajisur me mbrojteset anash krevatit. Krevati eshte tip portative, qe mund te palosen nese duhet t'i marresh me vete per udhetim.
- Dyshek 120x60x17cm mjaft cilesor, (jo portativ).
Çmimi i krevatit bashke me dyshekun eshte (8.000lek).
Po t'i bleni te rrinj do ju kushtojne me shume se 23.000lek.

- Mbajtese femije ne gjoks dhe mes (Kangur/Marsupio) i markes Prenatal, 3 ne 1 per te mbajtur femijen qe ne moshe 4 muajsh deri ne moshe 3 vjec.
Kanguri eshte i ri i paperdorur fare (i ri ne qese, ne kuti) (cmimi 6.000 lek).(po t'a bleni te re ne dyqan bën 11.000lek)

- Karrike ushqimi Peg-Perego
super cilesore, me bazament te qendrueshem, me opcion ulje-ngritje te karriges bebes dhe me levizje para-brapa kur femija do te duhet te ha ose kur do te qetesohet ose dremise. Tavolina me levizje para mbrapa dhe me shkeputje per larje te lehte, dhe me shtrese extra, qe shkeputet per te bere te lehte larjen kur nuk do te shkepusesh gjithe tavolinen.
Cmimi 9.500 lek (ne dyqan e re kushton 25.000 lek)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
675
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682097486

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione