Publikuar: Jan 20 2022 04:34

Shes Pompe Gjiri Manuale

LEK

LEK
Publikuar: Jan 20 04:34
Shikime: 2
Shes pompe gjiri manuale te markes Philipps Avent me liber perdorimi, e kompletuar me te gjitha pjeset. Produkti shoqerohet me 3 shishe qumeshti te markes MAM qe jane kunder kolikave te bebave, nje pako me kopeta gjiri per nenen dhe qese sterile te markes Medela qe sherbejne per ruajtjen e qumeshtit te gjirit ne ngrirje. Shiten te gjitha bashke.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695485090

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione