Publikuar: Jan 20 2022 04:33

Shes Mbajtese per Femije (Kangur)

LEK

LEK
Publikuar: Jan 20 04:33
Shikime: 37
Shes Mbajtese per Femije (kangur) te markes Stokke 3 ne 1,ergonomike dhe me 3 pozicionime te mbajtjes se femijes, e pajisur dhe me xhep frontal. I pershtashtem per femijet nga lindja deri ne 3 vjeç.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695485090

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione