Set karroce Chicco 3+1

600 EUR

Shitet nga: Ledio 10 Korr 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Karroce Chicco me tre rrota, me dopio sistem frenimi. Krevat karroce, ndenjese makine qe montohet dhe cmontohet ne karroce, karrige karroce dhe relax ngjyre blu. Ne gjendje shume te mire.
Leaflet
Në fillim