Publikuar: Qer 25 2022 04:30

Porto Bebe SUPER Ekonomike

LEK

LEK
Publikuar: Qer 25 04:30
Shikime: 786
OKAZION

SHITET MBAJTËSE TEPËR EKONOMIKE PËR BEB - (PORTO BEBE)

MUND TA PËRDORNI QË KUR BEBI LIND DHE DERI SA TE RRITET.

MUND TA MERRNI KUDO ME VETE; NË KAFE, MAKINË, ETJ ETJ

ÇMIMI NGA 2500 LEK në vetëm 900 lek të reja.

Nëse ju intereson, na KONTAKTONI me SMS ose mesazh në WHATSAPP tek 0682896707 .Personi Kontaktit: GENA
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
786
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682896707

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione