Per femije

15 000 LEK

Shitet nga: Aurora 18 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 1 800 LEK / muaj

Shes karroce per femije , ne gjendje te mire, me disa pozicione dhe te gjithe aksesoret. Gjithashtu rrethore, relaks, karrige ngrenie te montueshme ne tavoline dhe sexholino per ne makine e cila perdoret e dhe si kosh.

Te gjitha me cmim shume te arsyeshem
Aurora
0695389871

WhatsApp:
0695389871
Leaflet
Në fillim