Okazion! Shitet relief 7 Xhuxhat.

350 EUR

540 EUR

Shitet nga: ASA DECOR 12 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitete relief 7 Xhuxhat realizuar me rezine, shume rezistuese ndaj goditjeve dhe dukurive natyrore, e pershtatshme per ambiente te ndryshem si kopshte, cerdhe, qender argetimi per femije. etj..per me shume info.
cel.0030 6945166183
Leaflet
Në fillim