Okazion!!! Shitet Peme dekorative.

850 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: ASA DECOR 12 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Peme dekorative e pershtatshme per te veshur kollona te cilat ndodhen ne mes te objektit per ta zbukuruar ate, realizuar me rezine, shume rezistuese ndaj goditjeve dhe dukurive natyrore, e pershtatshme per cdo ambient
.per me shume info. na shkruani ose kontaktoni ne.
cel. 00355696700964 Gr 0030 6945166183
Leaflet
Në fillim