Publikuar: Shk 16 2021 09:32

okazion karroce cybex birds of paradise

EUR

Publikuar: Shk 16 09:32
Shikime: 70
shitet karroce cybex birds of paradise ne gjendje shum te mir dhe te mirmbajtur .karroca esht pe 3 pjeset e saj ,nga 0-1 dhe nga 1-3 .plus ka dhe nje pjes e cila vehet te karroca dhe esht per dimer . cmimi aktual qe esht bler ne itali esht 3 mij eurodhe shitet per nje cmim te konsiderushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
70
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696044421

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione