Krevat per femije unisex

Shitet nga: Inaa 11 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK   55 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet krevat per femije unisex. Eshte ne ngjyre te bardhe, me mekanizem, punuar dhe me veshje sfungjeri e cope mikrofiber tek koka dhe kembet. Permasat: 60 me 120. Shitet per arsye nderrimi shtepie. Perdorur vetem 3 muaj e gjysme. Shitet sebashku me dopio dysheket dhe dhurate 2 komplete cercafesh. Shitet per 40.000 leke te reja.
Ju lutem lini nr e cel e ju kontaktoj menjehere. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim