Publikuar: Qer 29 2022 05:01

Krevat i kompletuar per bebe / femije

EUR

EUR
Publikuar: Qer 29 05:01
Shikime: 452
Krevat i kompletuar bashke me Dyshek Jastek Mbulesa Çarçafe Anesore krevati rreth e rrotull per goca me flutura me kualitet te larte.
Krevati eshte me lekundje dhe shume i rehatshem per beben per ta zen gjumi me kollaj.
Ne gjendje perfekte me te gjitha aksesoret e nevojitshem.
I mrekullueshem per bebe dhe femije 0-3 vjeç.
Dimensionet : 140cm X 70cm.
Balloret mund te lyhen e te behet per djem. Eshte blere jashte shtetit €350
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
452
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355688216286

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione