Publikuar: Maj 26 2022 09:34

Karrocë Lorelli Alexa super gjendje!!!!

LEK

Publikuar: Maj 26 09:34
Shikime: 33
Shotet karroca Lorelli Alexa për arsye largimi nga Shqipëria. Në gjendje perfekte, çdo gjë funksionale, pa asnjë dëmtim dhe shumë e pastër. Çmimi 230 mijë!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
33
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674927463

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione