Publikuar: Maj 23 2022 07:23

Karroc per femije + aksesor per femije

LEK

Publikuar: Maj 23 07:23
Shikime: 409
1-Karroce per femije me 4 pjese si ne foto montohet dhe cmontohet per me pak se 20 sekonda ( eshte super karroc me rrota te medha si ne foto me gome qe mos ngeci ne asnje rruge blere ne kosove 500 euro) cmimi 30,000 leke.
2- Karrige ushqimi per femije 5,000 leke
3- Rrethore per femije si makine cmimi 4,000 leke
4- Govat chicco si ne foto cmimi 12,000 leke
5-Lekundes per beba nga 0 deri ne 1 vjec cmimi 3,500 leke
6- Pompe gjiri marka NUk cmimi 3,000 leke.
Nese merren te gjitha cmimi oferte 48,500 leke ose 400 euro dhe ka dhurate.
1- jastek per formesim koke
2- Jastek per gji dhenie
3-Thes per te fjetur naten ( foto), rroba, aksesor dhe kepuce nga 0 vjece deri ne 1 vjece.
Shenim: Disa foto nuk jane ngarkuar per shkak se kaq eshte numri max qe lejohet te ngarkohet.

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione