Karrige ushqimi per femije

7 000 LEK

Shitet nga: Karrige ushqimi per femije 17 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet karrige ushqimi per femije ne gjendje shume te mire. E perdorur shume pak, pothuajse e re.
Me nivele te ndryshme lartesie dhe veshja material qe lahet ne lavatrice.
Karrige ushqimi per femije
0696248992
Leaflet
Në fillim