Publikuar: Korr 15 2022 01:56

Inglesina, Karroce per femije, shume funksionale

EUR

Publikuar: Korr 15 01:56
Shikime: 195
Karroce per femije, brand Inglesina, me 3 mushama shiu (1 rezerve e paperdorur), mbeshtjellese kembesh per dimer dhe cante e madhe krahu. Ne gjendje shume te mire, 6 pozicione qendrimi te femijes. Shume praktike. Paketohet lehtesisht. 270 EUR (i diskutueshem)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
195
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692410777

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione