Krevat per femije

230 EUR

Shitet nga: Juljan 03 Qer 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shitet krevat i perdorur femijesh ne gjendje shume te mire 100%dru i paisur me dysheke te cilesise lart,krevati eshte i paisur me nje raft rrobash dhe me rrotat po ashtu ne pjesen ballore dhe ate fundore eshe i pikturuar siç shihet dhe ne foto
Leaflet
Në fillim