Publikuar: Qer 13 2022 01:48

Krevat femijesh

LEK

Publikuar: Qer 13 01:48
Shikime: 50
Shitet krevat femijesh me kornize hekuri dhe zgare derrase bambuje.Krevati ka keto permasa 150×90×30 cmne hapje te vogel dhe hapje te madhe 180×90×30cm perdore pe femije te vrgjel e te medhenj deri ne 180 cm hapet krevati.Eshte blere tek Ikea ne ItaliShitet per arsye mosperdorimi Ndodhet ne Elbasan.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione