Publikuar: Qer 28 2022 10:41

Sexholino per makine

LEK

Publikuar: Qer 28 10:41
Shikime: 170
Shitet sexholino (ndenjese per makine)
Grupmosha 0+/1 pesha 0-18 kg
Marka Bertoni e firmes Lorelli.
Montohet ne makine me rrip sigurimi,me mekanizem levizes qe mundeson dhe shtrirjen gjate kohes qe femija eshte ne gjum.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
170
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696368588

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione