Publikuar: Maj 11 2022 12:33

LOJRA ME PAGESE

Publikuar: Maj 11 12:33
Shikime: 572
Cimet jane te bashkengjitur ne fotot e lojrave

Lojrat funksionojne me euro ose me leke

Cmimi i negociushem ne baze te sasise

Posedojme edhe shume lojra tjera qe nuk jane te shfaqura ne foto

Te pershtatshme per kende femijesh, play station clube, internet kafe, bilardo club, restaurante, dhe dyqane te ndryshme qe frekuentojne femijet de te rriturit

Per me shume informata kontakto ne tel +383 44 127 162 - Mund te me kontaktoni edhe me Viber ose WhatsApp - Lokacioni Gjakove - Kosove
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
572
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344102633

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione