Publikuar: Pri 18 2022 10:18

Lodra per femije me xhetona

Publikuar: Pri 18 10:18
Shikime: 473
Lojrat funksionojne me euro ose me leke

Cmimi i negociushem ne baze te sasise

Posedojme edhe shume lojra tjera qe nuk jane te shfaqura ne foto

Te pershtatshme per kende femijesh, play station clube, internet kafe, bilardo club, restaurante, dhe dyqane te ndryshme qe frekuentojne femijet de te rriturit

https://youtu.be/ds9PbTncXyI

Per me shume informata kontakto ne tel +383 44 102 633 - Mund te me kontaktoni edhe me Viber ose WhatsApp - Lokacioni Gjakove - Kosove

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
473
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344102633

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione