Shitet Fshesa me avull e ardhur nga zvicra.

120 EUR

Shitet nga: zvicra 14 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 1 780 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
Fshesa te reja te pa perdorura.+ 5m kabull
fshes me avull per.pllak tapet moket laminat etjer
shum praktike dhe cdo cep te shtepis tuaj pastron .
info me saksisht tel.0694557135 i diskutushem
Në fillim