ps3

180 EUR

2 670 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Ergi 16 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 2 670 LEK / muaj

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
Ps3 me 2 leva
Me 17 disje
Dhe GTA-5 e shkarkuar ne te
Ergi
Leaflet
Në fillim