Publikuar: Maj 18 2022 10:30

Personazhet e Jungle Junction dhe Timon

LEK

LEK
Publikuar: Maj 18 10:30
Shikime: 2
Personazhet e famshme te Jungle Junction te çertifikuara CE me material super cilesor e plastike e forte. Te blera ne 🇺🇸 USA. Perfshij dhe nje timon shume argëtues me drita dhe tinguj te ndryshem makinash si ndezje, frenim, sinjal dhe po ashtu tinguj ambulance, zjarrfikëse e policie.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676295699

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione