Publikuar: Maj 26 2022 01:31

Personazhe te famshem filmash vizatimore

LEK

LEK
Publikuar: Maj 26 01:31
Shikime: 249
Lodra teper cilesore te blere ne USA 🇺🇸 te blera shume shtrenjte e te certifikuara CE jo kineze. Endrra e femjjeve juaj per ti patur ne dore ata qe shohin ne tv me entuziazëm. Personazhet jane: nga Toy Story Jessie, Woody dhe Buzz Lightyear. Nga Alvin & The Chipmunks: Alvin, Teodor, Simon jane me bateri dhe bejne tinguj e muzike me buton. Nga Bob Ndertuesi: Bob ne version dhe te madh dhe te vogel, Spud dhe Wendy.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
249
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676295699

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione