MERLIN PLEO DIGITAL AUDITION

Shitet nga: Egzon 05 Dhj 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
PLEO - Kafshë robotike

Ai mund të jetë:
• Shume i lumtur
• Pak i trishtuar
• Disi kurioz
• Shumë i frikësuar
• Ose krejt diçka tjetër.
Luaj me Pleo dhe njihesh me të. Mbani gjurmët e humorit.

https://www.youtube.com/watch?v=E0C55PEcj5E
Leaflet
Në fillim