Makine me Bateri

Shitet nga: ElektroAlbania 11 Nën 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lodra
#elektroalbania
Range Rover
Makine me Bateri
Me Telekomandende
12 Volt Bateri
Full option
Music USB, Memory, Aux, Bori. Drita Led.
Garantohet Transporti Falas Brenda dhe jashte Shqiperise.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim