Published: Korr 10 2018 06:45

Makine me bateri per femije

LEK

Published: Korr 10 06:45
Views: 66
Shitet makine me bateri per femije shum e bukur, esht shum pak e perdorur, dhe shitet per mos perdorim, ngjyre e kuqe, dyer te vogla qe hapen nga lart, drita qe ndizen para dhe pas makine, muzike me gradim volumi, aux mp3
Cmimi 20.000 te reja
Tel:‭+355 69 384 3910‬
Ju lutem tel serjoze
Faleminderit
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
66
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0693843910

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information