Makine me bateri dhe telekomande

17 000 LEK

Shitet nga: Ali 05 Dhj 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 2 040 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
👉Vjen vetem per 17.000 leke🚘Super makina BUGATTI me telekomande dhe bateri 🚗Me sistem ndricimi ,usb dhe fishe aux-in 😉KONDICIONER
🙌E pershtatshme per femije nga mosha 1 deri ne 6 vjec
📲Kontaktoni ne Insta.direct ose imbox Fb 📲Ne nr tone te telefonit : +355685611039
🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra,ne unaze
Ali
Në fillim