Makina me Bateri per femije

28 000 LEK

3 360 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: ElektroAlbania 03 Dhj 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 3 360 LEK / muaj

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
Makina me Bateri per femije. Range ROVER
Super Cilesi. Hapje dyersh. Kasetofon musik. Drita Led te gomat. Para dhe mbrapa. Bori. 12 volt Bateri. Perdoret me telekomande ose nga vete femija.
Shitet 280 mij leke te vjetra.
Transport Shqiperi Falas. Transporti brenda dites. Ofrohet Garanci 3 muaj.
ElektroAlbania
0697616484
Leaflet
Në fillim