Publikuar: Qer 26 2022 06:02

Makin lodër Suzuki prodhim i Xiaomi me komandim nga telefoni

EUR

Publikuar: Qer 26 06:02
Shikime: 462
Makinë lodër Suzuki Jimmy prodhim i Xiaomi me komandim nga telefoni, me Bluetooth

Cmimi 99 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/Viber

Përshkrimi:
-Makinë lodër me Bluetooth me komandim nga aplikacioni ne telefon "Smart Remote Control Car"
-E përshtatshme për cdo moshë dhe per të apasionuarit pas Off-Road
-Dizajnim perfekt nga Xiaomi i Makinës Suzuki Jimny
-Me të katra gomat aktive duke ju dhënë ndjesinë e një foristrade të vërtetë për aventura në natyrë
-Amortizim shumë i mirë për Off-Road
-Kontrollim me saktësi në shkallë maksimale i sistemit të drejtimit të gomave
-Nga aplikacioni mund të përdorni modalitetin e levës virtuale ose të sensorit të gravitetit për të kontrolluar automjetin
-Shpejtësia më e lartë e matur është 4.5 km/h; Shpejtësia do të ulet sipas kushteve të rrugës dhe baterisë.

Karakteristika kryesore:
-Baza e rrotave: 144 mm
-Lidhja me valë: Bluetooth
-Modaliteti i drejtimit: Me katër rrota aktive 4x4
-Drejtues proporcional
-Servomotorri i drejtimit: Server 9g
-Bateria Li-ion 3,7V 500mAh e rikarikueshme
-Materiali: ABS
-Lloji i motorit: Servomotor
-Lloji i makinës: 4WD Off-Road
-Lëvizjet: Përpara/prapa, Kthimi majtas/djathtas
-Mosha: Mbi 8 vjeç
-Pesha e produktit: 0.350kg
-Pesha e paketimit: 0.400kg

Përmbajtja e paketimit:
1 x makinë RC
1 x bateri
1 x kabllo karikimi USB
1 x manual udhëzimi

Cmimi 99 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/Viber


Ttaaggss : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
462
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0000694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione