Lodra per femije

Shitet nga: Mabel 02 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
Shiten lodra per femije kryesisht per vajza. Lodra ,pazella,formuese,mjete didaktike druri te Firmes pino,tabela me shkronja dhe numra me cmim te arsyeshem.
Leaflet
Në fillim