Glob Ndricues

1 490 LEK

Shitet nga: Planeti.Al 17 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Lodra
‼️ Vetem 3 Dite ‼️
💥 💥 Super Oferte 💥 💥
Dhoma e femijeve tuaj do jete magjepse 🌟✨🌙

🌟✨ Glob Ndricues ✨🌟

🔮 1 cope -- 1,490 leke .
🔮🔮 2 cope -- 2,490 leke .
🔮🔮🔮3 cope -- 3,490 leke .

🔷 Forma te ndryshme ndricimi
🔷 Me bateri dhe korent
❎Transporti ne tirane kushton 200 leke
❎Transporti ne rrethe kushton 300 leke

Porosit tani 👇
☎Tel :068 344 0562
🛫 Transporti kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .
Planeti.Al
068 344 0562
Leaflet
Në fillim