Publikuar: Korr 10 2022 07:36

Karrike luhatëse për fëmijë

EUR

Publikuar: Korr 10 07:36
Shikime: 125
Shiten karriket për fëmijë. karriket jane ne gjendje shume te mira dhe te pa perdorura.

Mund te vendosen ne: Metal, dru-peme apo diku tjeter sipas deshires.

Porosit ne +38344654314 (shkruaj në viber)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
125
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344654314

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione