Shiten loje me dhurata

500 EUR

Shitet nga: Tori 19 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Lodra
Lojrat kapese dhuratash, 2 cope, ne gjendje pune. Punojne me monedha shqiptare ose euro. Prodhim origjinal italian, Te perdorura por ne gjendje te rregull pune. Te perfshira edhe 3 thase me dhurata te ndryshme, arusha dhe topa.
Leaflet
Në fillim