Publikuar: Maj 12 2016 10:39

Tavoline + dy karrike

LEK

Publikuar: Maj 12 10:39
Shikime: 125
Shesim tavoline per femije me dy karrike , me gjysem cmimi per arsye se jemi shtetas te huaj dhe nuk do te jetojme me ne Shqiperi gjiithashtu shesim edhe sende te tjera per femije dhe shtepiake.BLERE 3600 SHITET 2000.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
125
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693188581

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione