Publikuar: Maj 17 2022 11:18

U NDERRUA! FLM MERRJEP!

LEK

Publikuar: Maj 17 11:18
Shikime: 22
Bashke me XBOX 1S, vijne dhurate dhe 1 XBOX origjinal (i mungon vec fisha AV) + 3 HDD dhurate. https://www.merrjep.al/njoftimi/elektronika/konzolate-per-lojera/microsoft/model-tjeter/shitet/tirane/shiten-te-gjitha-okazion-lexoni-pershkrimin/9176646
EDHE NDERROHET ME PS4 DHE LOJRA, POR VETEM NESE PS4 ESHTE NE GJENDJE TE MIRE. MOS ME SHKRUANI KOT DHE MOS LINI TAKIM NESE PS4 JUAJ DUKET SIKUR KA QENE NE LUFTE DHE DO 1 ORE TE HAPI 1 LOJE.

Shitet XBOX ONE-S i blere vetem 1 muaj me pare ne France. Versioni me i mire i XBOX One, me i forti dhe me i lehti ne peshe. Harxhon gati 50% me pak energji elektrike se 2 versionet e tjera. Gjithashtu, ka kompatibilitet me lojrat e nje gjenerate me pare te Xbox 360. Eshte gjendje I RI dhe vjen i shoqeruar nga kutia origjinale
Eshte perdorur vetem disa ore. Dhe ato disa ore, eshte perdorur vetem sa per te krijuar nje account dhe per ti futur lojra. Accountin dhe lojrat do i keni te perfshira ne cmim, pergjithmone!
Eshte ne gjendje perfekte dhe shoqerohet me kutine origjinale dhe me dorezen origjinale. Rivali i vetem i Playstation, madje ne disa vecori edhe me i fuqishem.
Permban:
1- Konsola XBOX ONE S versioni i bardhe. Gjendja (I RI NE KUTI)
2- Doreza origjinale e bardhe. (e vetmja doreze qe funksionon dhe per PC ose Android duke qene se XBOX eshte marke e Microsoft). Per me teper, e vetmja doreze te ciles mund ti vendosni dhe bateri normale dhe bateri qe marrin karikim. Playstation p.sh., nuk ta ofron kete mundesi.
3- Ushqyesin e konsoles.
4- Kabllin HDMI qe lidhet me TV.
5- Rezolucion 4K FULL HD (jo vetem per lojrat, por edhe per filma, etj).
6- Lojrat luhen ne 60 FPS (frame per second) me nje fluiditet te jashtezakonshem.
7- Memorie 1 Terabyte (1024 Gigabyte). Maksimalja.
8- CPU - Custom Jaguar CPU @1.75GHz, 8 berthama (me e fuqishmja)
9- Lidhet me Wi-Fi, bluetooth etj.
10 - VERSIONI ME DISK. Ky eshte versioni me i mire sepse pervecse mund te shkarkoni lojra direkt ne menyre dixhitale, mund edhe te luani lojra ne disk.

Gjithashtu permban 16 super lojra si:
--Asphalt 9
--Resident Evil Revelation 2
--Path of Exile
--Dead Or Alive 6
--Bless Unleashed
--Neverwinter
--Destiny 2
--Yu-Gi-Oh Master Duel
--Vigor
--Dauntless
--Call Of Duty Warzone Pacific
--Fortnite
--Roblox
--Hitman 2
--Phantasy Star Online 2
--Hitman 3


Perfekt per femijet tuaj nese i keni ne moshe qe mund te luajne.
Perfekt gjithashtu per dhurate per ditelindje.

Vjen i shoqeruar ne kutine e tij origjinale.
Shitet sepse nuk kam kohe te luaj pasi jam gjithe diten ne pune dhe kam 2 femije te vegjel te cilet me marrin gjithe kohen pasi kthehem nga puna.

Cmimi 360 mije leke i diskutueshem.
Ju lutem vetem bleres serioze dhe te interesuar.


Cdo gje testohet dhe shikohet live perpara se te blihet. Ose ne shtepine time, ose dergoj video ne whatsapp.

Per cdo informacion apo pyetje shtese, mund te me shkruani ne whatsapp ne numrin 0695286157.

Faleminderit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695286157

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione