Publikuar: Nën 08 2020 10:53

SET 2+1 PËR VITIN E RI 2021

LEK

Publikuar: Nën 08 10:53
Shikime: 40
📍Set për Vitin e ri 2021🥰🌟😍😊
📍2 jastekë(45×45) dhe 1 shirit tavoline (140×40)🎄🎄🎁🎁🎀🎀
📍 Mateial italian 100% pambuk😊
📍Te qendisura me dizenjo te ndryshme per vitin e ri 🎄🎁🎀
📍 Çmimi 2.000 lekë përfshirë trasportin😊

Për më shumë info dhe porosi kontaktoni,në 👉what's app, 👉viber ose në faqen tonë në Facebook👉 Erien Myko
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione