Publikuar: Qer 09 2020 06:51

Shitet jorgan primavera(dormeo)

LEK

Publikuar: Qer 09 06:51
Shikime: 40
Shitet jorgan primavera nga dormeo per arsye mosperdorimi.Veshja prej pambuku e ben jorganin te lehte dhe te bute, kurse mbushja e brendshme prej vatine ju mban grohte ne pranvere dhe vjeshte.Eshte nje jorgan i holle qe mund te perdoret lehtesisht ne stinet e ngrohta te vitit.Permasat 200x220 cm. Mund te lahet ne lavatrice ne 30 grade cecius.E pershtatshme per personat me lekure te ndjeshme(sensitive).
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione