Mbulese krevati punim me grep

60 000 LEK

Shitet nga: Mbulese krevati punim me dore 14 Tet 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Set krevati qe perfshin mbulese + 2 jasteke. Punim artizanal disamujor 100% me dore me grep. Materiali lesh i mendafshte (silk wool). Gjendja: i sapoperfunduar. Ngjyra: limon i embel. Permasat; 220cm x 200cm. Modeli perfshin motive me lule dhe lule mimoze. Dhurate ideale per te apasionuarit e punimeve te dores. Çmimi 60.000 leke te reja
Mbulese krevati punim me dore
0697346788
Leaflet
Në fillim