Mbajtëse për Vezët e Pashkëve

1 200 LEK

1 800 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 12 Dhj 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Divan Neoklasik. 390 EUR
Termometer me sensor presioni. 160 EUR
Krevat Bronzi 450 EUR
Abazhur IKEA 5 000 LEK
Shesim Mbajtëse per Vezët e Pashkëve Katolike dhe Ortodokse. Jane me format e lepujve. Jane te reja. Te importuara.
Cmimi fillestar 1.800 leke te reja copa.
cmimi oferte 1200 leke te reja copa.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Shtrese Dysheku. 14 500 LEK
Abazhour Gjerman 12 000 LEK
Kredence prej druri të  Arrës. 550 EUR
Poltrone e re. Oferte 25 000 LEK
Në fillim