Publikuar: Nën 29 2021 10:40

Zbukurime per vitin e ri

LEK

Publikuar: Nën 29 10:40
Shikime: 1
Shtepize e vogel zbukuruese shum e pershtatshme per festat e fundvitit . Shtepiza eshte e punuar me dore (handmade) . E pershtash per tu vendosur prane pemes se krishlindjeve dhe ne dhomen e pritjes.Cmimi i diskutueshem.
Per me teper informacion :
Cel/Whatsapp: 0695834760
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695834760

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione