Publikuar: Jan 27 2016 03:33

Perde mbulesa dhe dekore te ndryshme

LEK

Publikuar: Jan 27 03:33
Shikime: 68
Dekor Lela ofron:

Perde, mbulesa krevati dhe divanesh , jastek dekorues, tuba inoksi e shume artikuj te tjere per shtepine , zyren , hotelin apo restorantin tuaj duke perfshire dhe asistencen e arredimit brenda nje cmimi shume te arsyeshem.

Matriale cilesore te importuara nga greqia, italia dhe turqia. Bashkepunime me fabrikat me me ze te ketyre vendeve duke sjell prane jush te rene, modernen dhe klasiken.

Perde e trashe, tyl i holle per shine ose tub per nje gjatesi 200 x 280 duke filluar nga 7000 mije lek (te reja) e perfunduar.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
68
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695475170

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione