Publikuar: Jan 12 2019 06:08

Shilte/Jastëk/Mbulesa Tavolinë/Jastëk zbukurimi

Publikuar: Jan 12 06:08
Shikime: 98
Cilësia e l'arte me materiale te Spanjës dhe të Italisë. Me sfungjer 6000 me lartësi 5 cm. Te gjitha llojet e modeleve për mobilimin e lokaleve, restoranteve dhe të banesave. Çmimet janë të arsyeshme.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
98
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699493247
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione